Veletrhy FOR FAMILY již klepou na dveře

Soubor veletrhů pro celou rodinu se nezadržitelně blíží. Výstavy FOR FAMILY, které se uskuteční v termínu od 6. do 9. dubna 2017, nabídnou bohatý program pro děti, maminky, babičky, ale také pro vaše zvířecí miláčky.

V letňanském areálu PVA EXPO PRAHA se na začátku dubna uskuteční veletrhy FOR KIDS, FOR PETS, FOR TRAVEL, AKTIV 55+ a EkoAuto. FOR KIDS se ponese na vlně nápadů pro naše nejmenší. Výstava bude patřit nejenom pomůckám a hračkám pro děti, ale nabídne také inspiraci pro nastávající maminky, přičemž budou představeny jarní a letní kolekce oblečení pro všechny děti – od miminek po školáky. Návštěvníci mohou shlédnout i prezentaci kočárků, autosedaček, dětských vozíků atd.

Zdroj: PVA EXPO PRAHA

V rámci veletrhu se představí Česká obec sokolská, která předvede ukázky svých cvičenců. Jedna celá hala se promění v nafukovací skákací městečko vznikající ve spolupráci s Duhovým parkem. Atrakce jsou pro všechny děti zdarma. Připraveno je i bezplatné psychologické poradenství a spousta dalšího.

Nafukovací skákací městečko či atrakce zdarma

Veletrh FOR PETS bude zaměřen na vaše zvířecí domácí mazlíčky. Návštěvníci veletrhu se seznámí s novinkami na trhu. Možnost setkání s odborníky či zhlédnutí ukázek práce se zvířaty je přidanou hodnotou výstavy. Hosté tak budou moci nakoupit pelíšky, obojky, vodítka, hračky, oblečení nebo designové doplňky. Chybět zde nebudou ani přední čeští distributoři a výrobci krmiv.

Hlavním partnerem veletrhu FOR PETS je Nadace na ochranu zvířat, která připravuje i letos odborný doprovodný program. K vidění budou ukázky výcviku vodicích psů, záchrany zvířat v praxi, dog frisbee, ale i tanec se psem, první pomoc psům nebo povídání o chovu domácích prasátek.

Zdroj: PVA EXPO PRAHA

Inspirace pro letní dovolenou

Chcete získat tipy na letní dovolenou? Potom navštivte veletrh FOR TRAVEL. Připravena bude přehlídka firem z oblasti cestovního ruchu – od nabídky cestovních kanceláří a ubytovacích služeb nebo wellness až po sortiment kempingového vybavení, karavanů a potřeb pro turistiku. Veletrh doplní výstava turistických známek. Záštitu nad veletrhem převzalo Hlavní město Praha.

Nelze zapomenout ani na veletrh AKTIV 55+, který je jedinou podobnou akcí svého druhu v České republice. Návštěvníci uvidí řadu vystavovatelů, jejichž společným cílem je seniorům zpříjemnit a usnadnit život. Zastoupeny tak budou nejen lázně a rehabilitační střediska, ale i firmy nabízející mobilní techniku nebo produkty pro volný čas a sportovní vyžití. Scházet nebudou ani praktické ukázky pomůcek pro seniory a odborný doprovodný program.

Veletrhy FOR FAMILY začínají v letňanském areálu PVA EXPO PRAHA ve čtvrtek 6. dubna od 10.00 hodin. Veletrhy zavřou své brány v neděli 9. dubna v 17.00 hodin.

Více o veletrzích FOR FAMILY naleznete na webu http://forfamily.cz/

Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SEO webu sledují SEO nástroje.cz