Veletrh inspirace a dekorací už klepe na dveře

Hledáte inspiraci pro svůj byt, kuchyni či obývací pokoj? Přemýšlíte o nákupu dekorací do vaší domácnosti? Potřebujete svůj rodinný dům doplnit o vhodný nábytek? Pokud jste alespoň jedenkrát odpověděli „ANO“, tak veletrh FOR DECOR & HOME je tím pravým pro hledání vaší inspirace.

Jediný kontraktační veletrh u nás otevře své brány již 8. září. FOR DECOR & HOME se zaměřuje především na prezentaci firem, které se zabývají výrobou a prodejem doplňků ze skla a dekorací. Kromě toho na výstavě naleznete také kuchyňské či bytové doplňky nebo dárkové zboží.

Veletrh nabídne i bohatý doprovodný program

Přestože je FOR DECOR & HOME především kontraktačním veletrhem, kde se potkávají výrobci s dodavateli a obchodníky, rozhodně si na své přijde i široká veřejnost. Vystavovatelé tradičně nabízejí své výrobky ve volném prodeji nebo doporučí konkrétní e-shop. Kromě toho se můžete nechat inspirovat vánočními trendy anebo již vybírat vánoční dárky pro své blízké.

Doprovodný program, třeba v podobě floristického veletrhu ROSA PRAGANSIS nabídne soutěž na téma aranžování v interiéru, přičemž vyhlášení soutěže proběhne první den veletrhu, tedy 8. září. VÁNOČNÍ TRENDY 2016 je název další doprovodné výstavy zaměřené na vánoční dekorace a jejich vzájemné sladění.

Získejte také slevu na vstupné na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Součástí výstavy je i veletrh SBĚRATEL. Ke vstupence navíc obdržíte i kupón na zlevněné vstupné  na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, který se zaměřuje na aktuální trendy v kosmetice, zdravém životním stylu, wellness a relaxaci.

Veletrh FOR DECOR & HOME je pro vás otevřen v areálu výstaviště PVA EXPO Praha v Letňanech v termínu od 8. do 10. září, a to od 10:00 do 18:00 hodin. Vstupenka stojí 130 Kč. Vy máte jedinečnou možnost, vyhrát 3 x 2 vstupenky na tento veletrh. Více informací naleznete v odkazu níže.

Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SEO webu sledují SEO nástroje.cz