FOR DECOR & HOME přináší první jarní inspirace

Přestože venku panuje typické zimní počasí, plné sněhu a mrazivých dnů, vy už můžete myslet na jaro i letní měsíce. Ve dnech 19. – 21. ledna 2017 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech totiž začíná již tradiční kontraktační veletrh FOR DECOR & HOME, který se zaměřuje na jarní dekorace a výzdobu. Na své si přijdou i návštěvníci veletrhu, kteří si budou moci vybrané výrobky zakoupit, popřípadě na místě objednat.

Máte rádi bydlení, dekorační prvky či bytové doplňky? Chcete získat inspiraci pro oživení vašeho domova? Hledáte originální zboží do vašeho obchodu? Právě vám je určen již třetí ročník kontraktačního veletrhu dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME.

První jarní paprsky již v lednovém termínu

Letošní ročník FOR DECOR & HOME se bude nést v duchu jara a jarního sezónního zboží. Znamená to tedy, že zde dostanete inspiraci na velikonoční doplňky či pro svátek svátého Valentýna. Vystavené zboží se bude inspirovat i dalšími významnými jarními dny, třeba Mezinárodním dnem žen nebo Dnem matek.

for-decor-and-home_01

Zdroj: PVA EXPO Praha

Přestože je FOR DECOR & HOME zaměřen především na jarní tématiku, vystavovatelé slibují i přehlídku produktů s celoroční tématikou. K vidění tak budou ukázky floristiky, včetně zahradních a venkovních dekorací. Veletrh je určen nejenom odborníkům a obchodníkům, ale především široké veřejnosti. Zákazníci jistě ocení fakt, že velká část výrobků bude určená k přímému prodeji. Všichni návštěvníci pak jistě ocení fakt, že veletrh nabídne skutečně aktuální informace o novinkách trendech a aktuálních kolekcích.

Inspirujte se jarními trendy

Součástí veletrhu je samozřejmě také doprovodný program, který nabídne například výstavu JARNÍ TRENDY nebo soutěž o NEJHEZČÍ SVATEBNÍ KYTICI. Výstava JARNÍ TRENDY představuje jedinečnou možnost shlédnout umění profesionálních designérů a floristů, jenž zákazníkům představí prezentaci výrobků a dekorací zaměřených na téma Velikonoc a Valentýna. JARNÍ TRENDY jsou obdobou úspěšné výstavy VÁNOČNÍ TRENDY 2016, která se na podzimním veletrhu setkala s velmi pozitivním ohlasem odborné i široké veřejnosti. Floristická soutěž NEJHEZČÍ SVATEBNÍ KYTICE přinese ukázky dovednosti předních českých floristů, kteří návštěvníkům předvedou své umění.

for-decor-and-home_05

Zdroj: PVA EXPO Praha

Veletrh FOR DECOR & HOME se koná 19. – 21. ledna 2017, od 10:00 do 18:00 hodin na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Chcete získat ZDARMA vstupenky na veletrh FOR DECOR & HOME? Sledujte náš facebookový profil, kde naleznete soutěž o vstupenky na veletrh!

Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SEO webu sledují SEO nástroje.cz