Tipy na interiérové a zahradní dekorace pro léto a podzim

Vytvořit útulné bydlení a krásnou zahradu je snem každého z nás. Právě doplňky mohou být tím pravým kořením, které dochutí naší zahradu nebo rodinný dům. Dnešní článek bude o tom, jaké zahradní a interiérové dekorace si zvolit v letních a podzimních měsících.

Co by bylo léto bez slunce a slunečních paprsků. Dar sluneční energie můžete využívat i na svých zahradách, a to nejenom kvůli příznivému působení slunce na naše květiny, zeleninu či ovoce. Úžasnými zahradními dekoracemi jsou například závěsné solární dekorace nebo venkovní solární osvětlení. Chcete-li mít na zahradě estetické, avšak praktické doplňky, jsou právě solární dekorace ideální volbou.

Zdroj: www.velkykosik.cz

Zdroj: www.velkykosik.cz

Víte, co to je Feng Shui? Jde o prastaré čínské učení zabývající se vztahem člověka a prostředí, v němž žije. Na zahradě by tedy neměly chybět vodní prvky, které nejenomže doplní harmonii člověka s přírodou, ale poslouží i třeba jako pítka pro ptáky a další zvířata.

S prodlužujícími se večery přijdou vhod lucerny, svíčky či netradiční interiérové osvětlení. V dnešní době ani nepoznáme imitaci od originálu, což jenom potvrzuje LED osvětlení. Třeba speciální LED voskové svíčky jsou nejenom designově zajímavé. Svíčky dokáží navodit příjemnou romantickou atmosféru.

Zdroj: www.velkykosik.cz

Zdroj: www.velkykosik.cz

Přelom letních a podzimních měsíců je znám svými barvami či vůněmi. Voňavou a barevnou přírodu s nádechem francouzské Provence můžete mít i doma. A to díky závěsným dekoracím na květiny, díky nástěnným květinovým hodinám nebo díky retro truhlíkům. Blížící se barevný podzim nám zase připomenou 3D dekorace, třeba svíticí motýli nebo pestrobarevné listy.

Širokou nabídku interiérových a zahradních dekorací naleznete v nabídce e-shopu www.velkykosik.cz V internetovém obchodě si vyberete zboží pro radost či užitek, vše pro dům, zahradu a volný čas.

Nakupujte bez starostí s www.velkykosik.cz!

 

Obchodní sdělení

Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SEO webu sledují SEO nástroje.cz