Trendy Last minute

Léto už je v plném proudu, ale u vás stále panuje zima? Je nejvyšší čas to změnit! Huňaté deky a jiné nezbytnosti zimní sezóny schovejte na dno skříně a nahraďte je kousky, díky kterým se váš domov promění v letní oázu plnou pozitivní prázdninové energie. Stylistky Westwing pro vás vybraly 4 žhavé interiérové trendy, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Nechte se jimi inspirovat a pamatujte, že na změny není nikdy pozdě!

 

TUTTI FRUTTI

Ovocné motivy a šťavnaté barvy! To je základ trendu Tutti Frutti, který padne do oka především milovníkům hravých a nevšedních kombinací. Fanoušci odvážných aranžmá mohou zvolit extravagantní doplňky ve tvaru ovoce. Ananasy, které se na výslunní drží již několik sezón, se letos objevují v zářivých a nepřehlédnutelných odstínech žluté, růžové a zelené. Hitem letošního léta jsou také nástěnné dekorace s tropickými motivy. Velké oblibě se těší vzor kaktusů, exotických květin či růžových plameňáků – ideálně spojené v jednom kousku. A jak radí stylistky Westwing, na styl bychom neměli zapomínat ani na dovolené. Nafukovací kruh připomínající meloun či lehátko v barvě kiwi jsou klíčem k dokonalé letní stylizaci!

Trendy Last minute, Tutti Frutti
Zdroj: Westwing Home & Living

 

GREENERY

Který odstín nyní vévodí módě, líčení i interiérovému designu? Přece Greenery – barva roku 2017! A není se čemu divit –  Greenery je barva plná svěžesti a nadšení, která nám připomíná probouzející se přírodu, vzkvétající zeleň a svěžest. A právě díky ní se každý předmět stane nepřehlédnutelným. A jak svěží zelenou zakomponovat do interiéru? Ti odvážnější mohou zvolit projekt některého ze známých designérů, např. světově proslulou stoličku Bubu z dílny Philippe Starcka či koberec s populárním marockým vzorem. Pokud se však na výrazné změny necítíte, vsaďte na menší dekorace a doplňky. Příbory a sklo se zeleným nádechem rozzáří váš stůl a dodají mu náboj pozitivní energie. A bez čeho se interiér v duchu Greenery neobejde? Přece bez rostlin! Fungují nejen jako estetický prvek, ale dokáží také pročistit vzduch a zklidnit vystresovanou mysl. Do místnosti totiž vnáší harmonii a útulnost.

Trendy Last minute, Tutti Frutti
Zdroj: Westwing Home & Living

 

DESERT CHIC

Trend interiérů inspirovaných pouští je jako bumerang – na výsluní se vrací každý rok, pokaždé však v jiném vydání. A jakou tvář mé letos? Kralují mu pískové odstíny připomínající vyprahlou saharskou poušť, zeleň kaktusů a zlato evokující náklady starých arabských kupců.  „Trend Desert Chic je pro Češky jako stvořený. Jeho hlavní barvou je ženami velmi oblíbená béžová, kterou doplňují nejrůznější přírodní materiály, jako například dřevo, kámen, len nebo bavlna. Tato kombinace vycházející z přírody působí jemně, harmonicky a tvoří skvělou neutrální bázi pro barevné experimenty. Domov ve stylu Desert Chic je inspirovaný pouští, proto se do hry nebojte zapojit zářivé zlaté akcenty připomínající rozpálené slunce. Stolní lampa, květináč nebo ozdobné zrcadlo budou skvělou volbou!“ radí Delia Fischer, kreativní ředitelka a zakladatelka Westwing.cz

Trendy Last minute, Tutti Frutti
Zdroj: Westwing Home & Living

 

AKVARELY

Stylistky Westwing radí: pomalujte svůj svět! Akvarely, tedy jemné barvy a neostré kontury tvoří jedinečný prázdninový duet. Propojení červeni korálů pohupujících se na stěnách podmořských útesů s blankytnou modří připomínající romantické zátoky tvoří velmi ženskou kombinaci, ze které vyzařuje harmonie a klid prázdninových dní. A jak tuto poklidnou náladu přenést do interiéru? Skleněné dekorace, ať už vázy či lucerny, plynule přecházející z jednoho barevného odstínu do druhého, jsou dokonalým příkladem tohoto spojení. Unikátní koloristika a zajímavé kontrasty jsou skvělým způsobem na zdůraznění individuálního charakteru interiéru. Nechte se létem unášet na vlně akvarelů!

Trendy Last minute, Tutti Frutti
Zdroj: Westwing Home & Living

 

Více informací:

www.westwing.cz

Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SEO webu sledují SEO nástroje.cz