Březnové stavební, bytové a zahradní veletrhy již klepou na dveře

Několik stovek společností z Česka i zahraničí zavítá na největší jarní výstavy o bydlení, zahradách a designu FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE, DESIGN SHAKER, BYDLENÍ, nové projekty, a letos poprvé i SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE. Veletrhy se konají od čtvrtka 23. března do neděle 26. března v letňanském areálu PVA EXPO PRAHA.

Již čtyřiadvacátý ročník tradičních výstav představuje start jarní veletržní sezóny, přičemž takříkajíc „pod jednou střechou“ zájemcům z řad veřejnosti i odborníků nabídne novinky se světa staveb, interiérů, zahrad, vybavení…

Ilustrační obrázek, Zdroj: PVA EXPO PRAHA

Výhodou souboru výstav je fakt, že se na jednom místě odehrává hned několik veletrhů. Například návštěvníci výstavy FOR FURNITURE jistě ocení snahu designových studií i mladých návrhářů, kteří si připravili prezentaci stylového, moderního, ale i klasického nábytku. Ukázky zajímavých interiérů budou pomyslnou třešničkou na dortu tohoto veletrhu.

Inspirovat se zahradní technikou, vybavením, zahradními stavbami či dekorativními doplňky můžete zase na výstavě FOR GARDEN. Výstava bydlení představí nové projekty předních českých i zahraničních developerů.

Novinkou letňanského veletrhu je poté výstava SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE, určená především pro odborníky z řad architektů, projektantů či stavebních inženýrů. Nejenom těm nabídne celou řadu přednášek, konferencí, seminářů a diskuzí. Nezapomene však ani prezentaci tuzemských i zahraničních výrobců svítidel, technologií a světelných systémů.

SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE, Zdroj: PVA EXPO PRAHA

V rámci doprovodného programu se představí projekt SCÉNA, INSPIRACE & TRENDY 2017, kde budou k vidění 4 interiérové styly světových trendů bydlení pro rok 2017. Lidé si budou moci prohlédnout styl pastelových a jemných tónů, interiér plný přírodních materiálů, jako je dřevo, kámen či vlna, kombinaci nového a starého designu, nebo kombinaci světlých a neutrálních barev s výraznými barvami jako je červená či zelená. V DESIGN GALLERY proběhne výstava vybraných designových solitérů a vítězů soutěže Nábytek roku 2017.

Veletrhy startují v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve čtvrtek od 10.00 hodin. Výstavy můžete navštívit až do nedělního podvečera, kdy se brány zavřou přesně v 17.00 hodin.

Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SEO webu sledují SEO nástroje.cz