FOR INTERIOR… veletrh plný nábytku a bytových doplňků

Hledáte inspiraci do svého bytu či rodinného domu? Chcete rozmístit doplňky podle Feng Shui? Potřebujete poradit od profesionálů? Sháníte originální dekorace či nábytek do domácnosti? Potom je pro vás návštěva veletrhu FOR INTERIOR nutností.

Největší podzimní veletrh bytových doplňků, nábytku a dekorací FOR INTERIOR se v areálu PVA EXPO Praha uskuteční již příští týden, tedy ve dnech 29. 9. – 2. 10. 2016. Na ploše čtyř výstavních hal se návštěvníkům představí tři stovky firem a společností. Součástí výstavy bude i bohatý doprovodný program, včetně návštěvnické soutěže o luxusní postel za čtvrt milionu korun.

Veletrh FOR INTERIOR nabízí unikátní přehled aktuálních trendů v oblasti nábytku a bytových doplňků. Díky šíři výstavy, odbornému zázemí a mezinárodnímu zastoupení získáte přehled o současných trendech a novinkách. Na veletrhu budete mít samozřejmě možnost, pořídit si nábytek, doplňky či dekorace za příznivé veletržní ceny. Díky veletrhu FOR INTERIOR se seznámíte s nabídkou nejenom tuzemských výrobců, ale i společností z Německa, Rakouska, Itálie či Velké Británie.

Nejednoho hosta jistě potěší i možnost konzultace s designéry či architekty, kteří návštěvníkům poradí s výběrem toho správného bytového doplňku nebo s rozmístěním jednotlivých částí nábytku v obývacím pokoji, ložnici nebo kuchyni. Na přednášce o Feng Shui se dozvíte o správné harmonii energií v prostoru, přičemž můžete zavítat i na konferenci „Mistři řemesel“ nebo přednášu „Kolik stojí designér“.

Součástí veletrhu FOR INTRIOR je také výstava FOR GASTRO & HOTEL neboli mezinárodní veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie.

Nejrychlejší z čtenářů našeho magazínu mohou získat vstupenky na veletrh FOR INTERIOR zdarma. Stačí sledovat náš facebookový profil, kde proběhne rychlá hra o 3 x 2 vstupenky na veletrh.

Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SEO webu sledují SEO nástroje.cz