Kde vybrat a nakoupit vánoční dárky? Třeba na veletrhu Stříbrné vánoční dny

K adventnímu období neodmyslitelně patří také vybírání vánočních dárků pro vaše blízké. Chcete zvolit takový vánoční dárek, který byste si rádi nejdříve prohlédli? Hledáte široký výběr vánočních dárků či dekorací? Potřebujete získat inspiraci? Přesně vám je tak určen největší předvánoční veletrh Stříbrné vánoční dny, který se koná od 8. do 11. prosince 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Co na veletrhu najdete? Vzhledem k tomu, že Stříbrné vánoční dny jsou veletrhem plným inspirace, naleznete zde více než šest tisíc dárků z nejrůznějších oblastí. Svým blízkým tak můžete pod stromeček darovat dárkové zboží, dekorace, hračky a hry, módu, dětský a sportovní sortiment, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje.

Zdroj: PVA EXPO PRAHA

Zdroj: PVA EXPO PRAHA

Tisíce tipů na vánoční dárky na jednom místě

Na veletrhu naleznete čtyři tematické oblasti, a to konkrétně fashion zónu, sportovní a zážitkovou zónu, vánoční hody a český jarmark. Ve fashion zóně se bude prezentovat šedesát nezávislých návrhářů a designérů, kteří zde nabídnou originální módu, šperky a doplňky. Český jarmark bude přehlídkou padesátky českých řemeslníků, kteří představí své umění v oblasti keramiky, skla, dřeva, rostlin, papíru a textilií. Samozřejmě nebude chybět ani velmi populární výroba ručních svíček a domácích mýdel.

Vánoční hody pak potěší nejenom každého milovníka takzvaných jedlých dárků, ale i všechny ostatní. Návštěvníci budou mít možnost ochutnat delikatesy a speciality ze světové i místní kuchyně. „Největším kladem veletrhu je nabídka několika tisíc dárků různorodého sortimentu na jednom místě. Na veletrhu pořídí návštěvníci i originály od výtvarníků a designérů, které v obchodním centru neseženou. Veletrh je koncipován nejen k nakupování dárků, ale také jako příjemný prožitek strávený u doprovodného programu, soutěží, kreativních workshopů a ochutnávek delikates a nápojů,“ říká manažerka veletrhu Jindra Konečná.

Zdroj: PVA EXPO PRAHA

Zdroj: PVA EXPO PRAHA

Pomáhejme dětem o Vánocích

Součástí stříbrných vánočních dnů je i tradiční charitativní program, třeba v podobě projektů Pomáháme dětem o Vánocích, Ulice dětem on tour, Dejme šanci dětem a pomoc FOD Klokánek. Na veletrhu vystoupí řada dětských souborů, proběhnou zde i taneční a pěvecká vystoupení, ale i soutěže pro děti i dospělé. Každý návštěvník bude mít navíc možnost, splnit přání dětem z Klokánku, v rámci projektu Strom splněných přání.

Veletrh Stříbrné vánoční dny bude všem návštěvníkům otevřen v termínu od 8. do 11. prosince 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 10.00 do 18.00. Při příjezdu osobním automobilem lze využít veletržní parkoviště, které poskytuje až 2500 míst v bezprostřední blízkosti areálu. K výstavišti se lze dostat pohodlně také pomocí MHD, a to konkrétně linkou metra C, na konečnou stanici Letňany, nebo autobusem do stanice Výstaviště Letňany.

Zdroj: PVA EXPO PRAHA

Zdroj: PVA EXPO PRAHA

Chcete se na veletrh Stříbrné vánoční dny dostat zdarma? Náš magazín připravil soutěž pro nejrychlejší z vás! První tři komentující na Facebooku, kteří napíší, jaký vánoční dárek by si přáli k Vánocům odměníme dvojicí volných vstupenek na tento veletrh. Tak si pospěšte!

Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SEO webu sledují SEO nástroje.cz